ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

TV Guide

Πέμπτη 18/04/2019

2019 ATP World Tour 1000 - MONTE-CARLO

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (MD 4)

12:00 | Cytavision Sports 4

FUTSAL

ΑΠΟΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ

19:00 | Cytavision Sports 5

VOLLEYBALL

Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡΕΝΑΡΟΥ

19:00 | Cytavision Sports 6

DANISH SUPERLIGA 2018-19

KOBENHAVEN - MIDTYLLAND

19:00 | Cytavision Sports 7

Ευρωλίγκα

Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις

20:45 | Nova Sports 2

CHELSEA - SLAVIA PRAHA

VALENCIA - VILLARREAL

22:00 | Cytavision Sports 3

UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19

NAPOLI - ARSENAL

22:00 | Cytavision Sports 1 & HD

UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19

CHELSEA - SLAVIA PRAHA

22:00 | Cytavision Sports 2

CHELSEA - SLAVIA PRAHA

EINTRACHT FRANKFURT - BENFICA

22:00 | Cytavision Sports 6

Παρασκευή 19/04/2019

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (QF 1)

12:00 | Cytavision Sports 4

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (QF 2)

14:00 | Cytavision Sports 4

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (QF 3)

16:00 | Cytavision Sports 4

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (QF 4)

18:00 | Cytavision Sports 4

BASKETBALL

AEK - ΚΕΡΑΥΝΟΣ (1ος αγώνας)

19:00 | Cytavision Sports 6

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

NACIONAL - SPORTING

20:00 | Cytavision Sports 2

Ευρωλίγκα

Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα

20:15 | Nova Sports 2

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

STANDARD LIEGE - GENK

21:30 | Cytavision Sports 1 & HD

LA LIGA

DEPORTIVO ALAVES-REAL VALLADOLID

22:00 | PRIMETEL 1

Ευρωλίγκα

Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

22:15 | Nova Sports 1

Σάββατο 20/04/2019

ITALIAN SERIE A 2018-19

PARMA - MILAN

13:30 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

CELTA VIGO-GIRONA

14:00 | PRIMETEL 1

PREMIER LEAGUE 2018-19

MANCHESTER CITY - TOTTENHAM

14:30 | Cytavision Sports 1 & HD

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (SF 1)

14:30 | Cytavision Sports 4

ITALIAN SERIE A 2018-19

LAZIO - CHIEVO

16:00 | Cytavision Sports 3

2019 BRITISH TALENT CUP

SILVERSTONE NATIONAL CIRCUIT RACE 1

16:00 | Cytavision Sports 7

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (SF 2)

16:30 | Cytavision Sports 4

BUNDESLIGA

BAYERN MUNCHEN-WERDER BREMEN

16:30 | PRIMETEL 3

BUNDESLIGA

BAYER LEVERKUSEN-NURNBERG

16:30 | PRIMETEL 2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΕΡΜΗΣ - ΑΛΚΗ

17:00 | Cytavision Sports 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

TEAM 1 - TEAM 2 (ΤΕΛΙΚΟΣ)

17:00 | Cytavision Sports 6

RUGBY

SARACENS - MUNSTER RUGBY (SF 1)

17:00 | Cytavision Sports 7

LA LIGA

EIBAR-ATLETICO DE MADRID

17:15 | PRIMETEL 1

ITALIAN SERIE A 2018-19

JUVENTUS - FIORENTINA

19:00 | Cytavision Sports 3

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΠΑΦΟΣ - ΔΟΞΑ

19:00 | Cytavision Sports 1

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

GRONINGEN - AJAX

19:30 | Cytavision Sports 4

PREMIER LEAGUE 2018-19

NEWCASTLE - SOUTHAMPTON

19:30 | Cytavision Sports 2 & HD

RUGBY

LA ROCHELLE - SALE SHARKS (SF 1)

19:30 | Cytavision Sports 7

LA LIGA

RAYO VALLECANO-HUESCA

19:30 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

GLANDBACH-LEIPZING

19:30 | PRIMETEL 3

BOXING

UFC - YUBILEYNY SPORTS PALACE

20:00 | Cytavision Sports 6

ITALIAN SERIE A 2018-19

INTER - ROMA

21:30 | Cytavision Sports 1 & HD

BUNDESLIGA

SCHALKE-HOFFENHEIM

21:30 | PRIMETEL 3

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

FEYENOORD - AZ ALKMAAR

21:45 | Cytavision Sports 5

LA LIGA

BARCELONA-REAL SOCIEDAD

21:45 | PRIMETEL 1

RUGBY

ASM CLERMONT - HARLEQUINS (SF 2)

22:00 | Cytavision Sports 7

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

PORTO - SANTA CLARA

22:30 | Cytavision Sports 3

MAJOR LEAGUE SOCCER (MLS) 2019

ATLANTA UTD - FC DALLAS

23:00 | Cytavision Sports 2

Κυριακή 21/04/2019

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-19

BARCELONA FA - ΟΜΟΝΟΙΑ

11:00 | Cytavision Sports 7

2019 BRITISH TALENT CUP

SILVERSTONE NATIONAL CIRCUIT (R 2)

12:30 | Cytavision Sports 6

LA LIGA

LEVANTE-ESPANYOL

13:00 | PRIMETEL 1

ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019

32η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ

14:30 | Cytavision Sports 7

LA LIGA

GETAFE-SEVILLA

15:00 | PRIMETEL 1

TENNIS

ATP W. T. 1000 - MONTE-CARLO (F)

15:30 | Cytavision Sports 4

PREMIER LEAGUE 2018-19

EVERTON - MANCHESTER UTD

15:30 | Cytavision Sports 1 & HD

Αυστριακό πρωτάθλημα

Σεντ Πόλτεν-Σάλτσμπουργκ

15:30 | Nova Sports 1

BUNDESLIGA

FREIBURG-BORRUSIA DORTMUND

16:30 | PRIMETEL 3

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

17:00 | Cytavision Sports 2

VTB UNITED LEAGUE 2018-19

ZENIT - LOKOMOTIV

17:00 | Cytavision Sports 6

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΛ

17:00 | PRIMETEL 1

LA LIGA

REAL MADRID-ATHLETIC BILBAO

17:15 | PRIMETEL 2

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

PSV EINDHOVEN - DEN HAAG

17:45 | Cytavision Sports 5

PREMIER LEAGUE 2018-19

CARDIFF - LIVERPOOL

18:00 | Cytavision Sports 3 & HD

PREMIER LEAGUE 2018-19

ARSENAL - CRYSTAL PALACE

18:00 | Cytavision Sports 4

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

19:00 | Cytavision Sports 1

Ελληνικό πρωτάθλημα

ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός

19:00 | Nova Sports 1

Ελληνικό πρωτάθλημα

ΑΕΚ-ΑΕΛ

19:00 | Nova Sports 2

Ελληνικό πρωτάθλημα

ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης

19:00 | Nova Sports 3

Ελληνικό πρωτάθλημα

Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα

19:00 | Nova Sports 4

BUNDESLIGA

HERTA BERLIN-HANNOVER

19:00 | PRIMETEL 3

LA LIGA

VILLAREAL-LEGANES

19:30 | PRIMETEL 2

BASKETBALL

ANDORRA - ZARAGOZA

20:30 | Cytavision Sports 2 & HD

LA LIGA

REAL BETIS-VALENCIA

21:45 | PRIMETEL 1

Δευτέρα 22/04/2019

MLS

LOS ANGELES FC - SEATTLE SOUNDERS

02:00 | Cytavision Sports 1 & HD

TENNIS

ATP World Tour 500 - BARCELONA MD 1

12:00 | Cytavision Sports 4

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

ANTWERP - CLUB BRUGGE

15:30 | Cytavision Sports 1 & HD

ITALIA VOLLEYBALL 2018-19 (WOMEN)

NOVARA - SCANDICCI (SF1 Match 3)

17:00 | Cytavision Sports 5

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ

19:00 | Cytavision Sports 1

DANISH SUPERLIGA 2018-19

MIDTYLLAND - BRONDBY

19:00 | Cytavision Sports 2

ITALIAN SERIE A 2018-19

NAPOLI - ATALANTA

20:00 | Cytavision Sports 3

BUNDESLIGA

WOLFSBURG-EINTRACHT

21:30 | PRIMETEL 3

PREMIER LEAGUE 2018-19

CHELSEA - BURNLEY

22:00 | Cytavision Sports 2 & HD

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

BENFICA - MARITIMO

22:15 | Cytavision Sports 6

Τρίτη 23/04/2019

LA LIGA

HUESCA-EIBAR

20:30 | PRIMETEL 1

LA LIGA

REAL VALLADOLID-GIRONA

21:30 | PRIMETEL 2

LA LIGA

ALAVES-BARCELONA

22:30 | PRIMETEL 1

Τετάρτη 24/04/2019

LA LIGA

ATLETICO MADRID-VALENCIA

20:30 | PRIMETEL 1

LA LIGA

LEGANES-ATHLETIC BILBAO

21:30 | PRIMETEL 3

LA LIGA

ESPANYOL-CELTA

21:30 | PRIMETEL 2

LA LIGA

LEVANTE-REAL BETIS

22:30 | PRIMETEL 1

Πέμπτη 25/04/2019

LA LIGA

SEVILLA-RAYO VALLECANO

20:30 | PRIMETEL 1

LA LIGA

REAL SOCIEDAD-VILLAREAL

21:30 | PRIMETEL 2

LA LIGA

GETAFE-REAL MADRID

22:30 | PRIMETEL 1

Παρασκευή 26/04/2019

BUNDESLIGA

AUGSBURG-BAYER LEVERKUSEN

21:30 | PRIMETEL 3

Σάββατο 27/04/2019

LA LIGA

ATHLETIC BILBAO-DEPORTIVO ALAVES

14:00 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

BORRUSIA DORTMUND-SCHALKE

16:30 | PRIMETEL 3

BUNDESLIGA

EINTRACHT-HERTA BERLIN

16:30 | PRIMETEL 2

LA LIGA

ATLETICO MADRID-REAL VALLADOLID

17:15 | PRIMETEL 1

LA LIGA

LEGANES-CELTA VIGO

19:30 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

STUTTGART-GLANDBACH

19:30 | PRIMETEL 3

LA LIGA

BARCELONA-LEVANTE

21:45 | PRIMETEL 1

Κυριακή 28/04/2019

LA LIGA

VALENCIA-EIBAR

13:00 | PRIMETEL 1

LA LIGA

GIRONA-SEVILLA

15:00 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

HOFFENHEIM-WOLFSBURG

16:00 | PRIMETEL 3

BUNDESLIGA

HOFFENHEIM-WOLFSBURG

16:30 | PRIMETEL 3

LA LIGA

REAL SOCIEDAD-GETAFE

17:15 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

NURNBERG-BAYERN MUNCHEN

19:00 | PRIMETEL 3

LA LIGA

VILLAREAL-HUESCA

19:30 | PRIMETEL 1

LA LIGA

RAYO VALLECANO-REAL MADRID

21:45 | PRIMETEL 1

Δευτέρα 29/04/2019

LA LIGA

REAL BETIS-ESPANYOL

22:00 | PRIMETEL 1

X