DAILY TOP 3: Παίζουν τα ρέστα τους για την διάκριση οι Κυπριακές ομάδες!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Επιστρέφουν στις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις τους οι Κυπριακές ομάδες με ΑΕΚ, Ομόνοια και Απόλλωνα να κυνηγούν την διάκριση σε Γιουρόπα και Κόνφερενς Λιγκ.

Ελπίδες πρόκρισης διατηρούν οι εκπρόσωποι του νησιού μας έχοντας μπροστά τους ένα ματς - τελικό.

ΑΕΚ – Δυναμό Κιέβου:

*Στην 3η θέση του ομίλου η ΑΕΚ Λάρνακας με 3 βαθμούς, στον πάτο η Δυναμό Κιέβου χωρίς πόντο.

*Η ΑΕΚ προέρχεται από την εκτός έδρας ήττα με 1-0 στο ντέρμπι κόντρα στον ΑΠΟΕΛ.

*Over 2.5 στα 4/6 τελευταία παιχνίδια των γηπεδούχων.

*Απογοητευτική η παρουσία της Δυναμό σε πρωτάθλημα και Γιουρόπα Λιγκ, ενώ μετρά μόλις μία νίκη στα πέντε προηγούμενα ματς.

*Οι φιλοξενούμενοι στο περασμένο ματς της Πρέμιερ Λιγκ Ουκρανίας, κόλλησε στο ισόπαλο 1-1 με την Vorskla Poltava.

Ομόνοια – Ρεάλ Σοσιεδάδ:

*Στην κορυφή του GROUP E η Ρεάλ Σοσιεδάδ με 12 βαθμούς, στην τελευταία θέση η Ομόνοια χωρίς πόντο.

*Σε κακό φεγγάρι βρίσκεται η Ομόνοια που πάει στο σημερινό παιχνίδι με νέο προπονητή στον πάγκο της μετά την πρόσληψη του Γιανίκ Φερέρα.

*Πέντε συνεχόμενες ήττες για τους «πράσινους» σε Κύπρο και Ευρώπη.

*Τέσσερα σερί NG μετρούν οι γηπεδούχοι.

*Από την άλλη η Σοσιεδάδ έχει οκτώ νίκες στα εννιά τελευταία παιχνίδια.

*Ήττα με 1-0 για τους φιλοξενούμενους κόντρα στην Βαγιαδολίδ, βάζοντας έτσι τέλος σε ένα εντυπωσιακό σερί επιτυχιών.

Ντνίπρο – Απόλλων:

*Στην 2η θέση του GROUP E του Κόνφερενς Λιγκ η Ντνίπρο με 7 βαθμούς, 3ος ο Απόλλωνας με 4.

*Σημαντικό διπλό για την Ντνίπρο με 1-0 κόντρα στην Μέταλιστ.

*Αήττητοι οι Ουκρανοί για εννιά σερί ματς.

*«Στραβοπάτησε» ο Απόλλωνας στην Λευκωσία μένοντας στο ισόπαλο 1-1 με τον Ολυμπιακό.

*NG στα 3/4 τελευταία παιχνίδια των «γαλάζιων».

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Sports: Τελευταία Ενημέρωση