Χριστοδούλου: «Αντιλαμβάνομαι τον θυμό, η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική μου»

Οι δηλώσεις του προπονητή της Νέας Σαλαμίνας

Διαβάστε τι δήλωσε μετά το τέλος του αγώνα κυπέλλου με την Πάφο ο προπονητής της Νέας Σαλαμίνας, Χριστόδουλος Χριστοδούλου.

Αναλυτικά:

«Συγχαρητήρια στην Πάφος FC για την δίκαιη νίκη της. Δεν ήμασταν αυτοί που έπρεπε σε ένα κρίσιμο παιχνίδι. Φέραμε αρκετό κόσμο στο γήπεδο και τους ευχαριστώ. Αντιλαμβάνομαι τον θυμό και την απογοήτευση τους, έχουν δίκαιο. Δεν μας βγήκε καθόλου το παιχνίδι και όταν κάνεις εύκολα λάθη με αυτές τις ομάδες και δεν τους τιμωρείς εκεί που πρέπει θα χάσεις. Είναι βαρύ το σκορ, να συνεχίσουμε. Το ποδόσφαιρο και η ζωή δεν τελειώνουν εδώ. Η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική μου για την σημερινή ήττα και κανενός άλλου. Καλή συνέχεια στην Πάφος FC. Το παιχνίδι στο α’ ημίχρονο ήταν το 50-50 αλλά το γκολ στις καθυστερήσεις του α’ ημιχρόνου και με το ξεκίνημα του β’ ημιχρόνου ήταν κομβικά».