WEEKEND TOP 3: Σαββατοκύριακο «φωτιά» με ΝΤΕΡΜΠΑΡΕΣ!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Ματσάρες σε ολόκληρη την Ευρώπη και αυτό το Σαββατοκύριακο με το WEEKEND TOP 3 της Meridianbet να επιφυλάσσει δυνατά ντέρμπι από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα.

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι:

*Στην 2η θέση η Μάντσεστερ Σίτι με 23 βαθμούς, 10η η Λίβερπουλ με 10.

*Διέλυσε την Ρέιντζερς στην Σκωτία η Λίβερπουλ με 7-1, ξεσπώντας έτσι μετά την ήττα με 3-2 στο ντέρμπι με την Άρσεναλ.

*GG στα 5/6 τελευταία παιχνίδια των «Ρέντς» σε όλες τις διοργανώσεις.

*Στραβοπάτησε στην Δανία η Σίτι όπου έμεινε στην λευκή ισοπαλία (0-0) με την Κοπεγχάγη, σφραγίζοντας όμως την πρόκριση στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

*NG στα 4/5 προηγούμενα ματς για τους «Σίτιζενς» σε Αγγλία και Ευρώπη.

*Στις 9/10 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις σκόραραν και οι δύο ομάδες.

Ουνιόν Μπερλίν – Ντόρτμουντ:

*Στην κορυφή της Μπουντεσλίγκα παραμένει η Ουνιόν Μπερλίν με 20 βαθμούς, στην 4η θέση η Ντόρτμουντ με 16.

*Αήττητη στην έδρα τους οι γηπεδούχοι για τον θεσμό του πρωταθλήματος.

*Δύσκολο διπλό την περασμένη εβδομάδα κόντρα στην Στουτγκάρδη με 1-0.

*Από την άλλη η Ντόρτμουντ προέρχεται από την ισοπαλία 2-2 με την Μπάγερν Μονάχου, ενώ στο Τσάμπιονς Λιγκ κόλλησε στο 1-1 με την Σεβίλλη.

*GG στα τέσσερα τελευταία ματς των φιλοξενούμενων σε όλες τις διοργανώσεις.

*Over 2.5 στα 8/9 μεταξύ τους παιχνίδια στο παρελθόν.

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα:

*Ισόβαθμες οδηγούν την κούρσα του πρωταθλήματος Ρεάλ Μαδρίτης και Μπαρτσελόνα έχοντας από 22 βαθμούς.

*Αήττητο σερί 15 αγώνων για την Ρεάλ σε όλες τις διοργανώσεις.

*Χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα και οι δύο ομάδες.

*NG στα 6/7 τελευταία παιχνίδια των «Μπλαουγκράνα» σε Ισπανία και Ευρώπη.

*Στα πέντε από τα έξι προηγούμενα μεταξύ τους ματς σημειώθηκαν πάνω από 2.5 γκολ.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Ποδόσφαιρο: Τελευταία Ενημέρωση